HİZMETLERİMİZ

Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme

Ozkaya perde tasarim ve koltuk doseme evi, eskimiş koltuklarınızı, modern veya klasik olsun yüksek kalitede koltuk döşemesini yapmaktadır.Koltuk döşemesini yaptığımız koltukların tamiratınıda yaparak ilk gün ki gibi mekanlarınızda kullanabilirsiniz.Modelini değiştirmeyi veya eskidiğini düşündüğünüz koltuk takımlarınız için bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz 

Koltuk takımı oturum süngerlerinin danstesine yani sünger yoğunluğuna göre ortalama 5 yıl kullanım ömrü vardır. Bazı model koltuk takımlarında minderlerde sünger yerine silikon veya kaz tüyü kullanılmaktadır. Rahatlık olarak iyi fakat kullanıma bağlı olarak çabuk deforme olmaktadır. Buda koltuk takımının görünümünü çok bozmaktadır. Genelde bu model minder olan takımlardan ev hanımları memnun kalmamaktadır. Hem sünger hemde kılıf yenileme işlemine gidilmektedir.

Kullanılması gereken süngerin ebatlarına ve türüne göre koltuk döşeme ustamız size fiyat bilgisi verecektir. Onaylamanız durumunda eski kılıflarınız adresinizden alınarak yeni süngerleri takıldıktan sonra tekrar adresinize bırakılmaktadır.